Vakantiepark
Wanneer u op dit ruim opgezette en keurig onderhouden christelijke vakantiepark in Zuid-Frankrijk verblijft, zult u al snel begrijpen waarom het hier 'du soleil' heet. Het klimaat is hier zeer aangenaam en alleen al daarom een garantie voor een fijn verblijf. Het vakantiepark ligt in een prachtig, authentiek Frans heuvellandschap en op enkele kilometers afstand van de rivier de Lot. Omdat het vakantiepark onder Nederlands beheer staat, is er geen taalbarriere. De comfortabele en ruime chalets, maar ook het zwembad en de vele andere gezinsfaciliteiten, waaronder de grote speeltuin, dragen bij aan een fijne vakantie onder de Franse zon. De ruime en praktisch ingerichte chalets voor 4, 6 en 10 personen zijn van alle gemakken voorzien en liggen prachtig in het vallei-achtige parklandschap van zeven hectare. De huizen bieden vanwege de ruimtelijke opzet van het vakantiepark veel privacy. In de omgeving is veel te zien en te beleven. Genieten dus, op dit christelijke vakantiepark van VakanZ!