Christelijk vakantiepark Lot-Dordogne

    • Frankrijk
    • DV 20 juli tot 17 augustus 2019

    Vakantiepark
    Wanneer u op dit ruim opgezette en keurig onderhouden christelijke vakantiepark in Zuid-Frankrijk verblijft, zult u al snel begrijpen waarom het hier 'du soleil' heet. Het klimaat is hier zeer aangenaam en alleen al daarom een garantie voor een fijn verblijf. Het vakantiepark ligt in een prachtig, authentiek Frans heuvellandschap en op enkele kilometers afstand van de rivier de Lot. Omdat het vakantiepark onder Nederlands beheer staat, is er geen taalbarriere. De comfortabele en ruime chalets, maar ook het zwembad en de vele andere gezinsfaciliteiten, waaronder de grote speeltuin, dragen bij aan een fijne vakantie onder de Franse zon. De ruime en praktisch ingerichte chalets voor 4, 6 en 10 personen zijn van alle gemakken voorzien en liggen prachtig in het vallei-achtige parklandschap van zeven hectare. De huizen bieden vanwege de ruimtelijke opzet van het vakantiepark veel privacy. In de omgeving is veel te zien en te beleven. Genieten dus, op dit christelijke vakantiepark van VakanZ!

    receptie
    Receptie (NL)
    wifipoint
    Wifi-point (gratis)
    bar
    Bar
    snackbar
    Snackbar
    recreatie zaal
    Recreatiezaal
    zwembad
    Zwembad
    wasserette
    Wasserette
    volleybalveld
    Beachvolleybalveld
    voetbalveld
    Voetbalveldje
    tafel-tennis
    Tafeltennistafels
    broodjesservice
    Broodjesservice

    Vakantiehuizen
    De ruime en vrijstaande chalets liggen verspreid over het vallei-achtige terrein. De chalets zijn voor Franse begrippen comfortabel te noemen. Alle chalets beschikken bijvoorbeeld over een volledig ingerichte ingerichte keuken met onder andere vaatwasser, grote koelkast met vriesvak, overdekt terras (veranda) en een carport. De meeste chalets hebben een badkamer met ligbad. De chalets staan op ruime afstand van elkaar waardoor er veel ruimte is rond de chalets en u veel privacy hebt. De chalets zijn met hout afgewerkt, keurig verzorgd en kunnen iets verschillen qua inrichting omdat ze in bezit zijn van particuliere eigenaren.

    Bekijk de beschikbare vakantiewoningen +

    Omgeving
    Christelijk vakantiepark Lot-Dordogne ligt vlakbij het kleine dorpje Mauroux. Naast de rust van het platteland vind je hier vlakbij de bekende rivier de Lot, pittoreske dorpjes als Puy 'l Eveque, chateaus en wijngaarden. Er zijn tal van excursiemogelijkheden in de directe omgeving. U kunt paardrijden, een buggy- of squadtocht maken, wijnboerderijen bekijken, kastelen bezoeken, stadjes bezichtigen en wandel- en fietstochten maken. De streek staat bovendien bekend om de Cahorswijn. U vindt dan ook in de directe omgeving van het park uitgestrekte wijngaarden. Maar ook verder weg zijn er tal van bezienswaardigheden te ontdekken in deze mooie regio in het Zuidwesten van Frankrijk. Kortom: een absolute aanrader.

    Bekijk hier al onze uittips +
    Video

    Beoordelingen van Christelijk vakantiepark Lot-Dordogne

    8,9/10
    Uit een gemiddelde van 11 beoordelingen

    VakanZ-concept:

    • VakanZ-recreatieprogramma
    • VakanZ-recreatieteam
    • VakanZ-parkleiding
    • Reformatorische kerkdiensten
    • Sing-ins en zangavond
    • Excursies

    Faciliteiten:

    • Receptie (NL)
    • Wifipoint (gratis)
    • Zwembad met kinderbad, ligstoelen
    • Broodjesservice
    • Bar
    • Snackbar
    • Recreatiezaal
    • Wasserette
    • Tennisbaan
    • Beachvolleybalveld
    • Klein voetbalveld
    • Jeu de boulesbaan
    • Speeltuin
    • Tafeltennistafel

    Handig om te weten:

    • Afstand v.a.Utrecht: 1080 km
    • Vliegveld: 74 km
    • Supermarkten: 11 km
    • Park geheel afgehuurd
     Beschikbaarheid
    Zoek & Boek
    Verfijn uw selectie
    Christelijk vakantiepark Lot Montagne 00Binnenkort teboeken

    Chalet Montagne

    Huiscode: Montagne
    Capaciteit: 4 personen
    20-07 t/m 03-08
    v.a. € 1638,-
    03-08 t/m 17-08
    v.a. € 1638,-
    Christelijk vakantiepark Lot Cahors 01Binnenkort teboeken

    Chalet Cahors

    Huiscode: Carhors
    Capaciteit: 4 personen
    20-07 t/m 03-08
    v.a. € 1638,-
    03-08 t/m 17-08
    v.a. € 1638,-
    Christelijk vakantiepark Lot Helsinki 0Binnenkort teboeken

    Chalet Helsinki

    Huiscode: Helsinki
    Capaciteit: 6 personen
    20-07 t/m 03-08
    v.a. € 1778,-
    03-08 t/m 17-08
    v.a. € 1778,-
    Village du Soleil familiehuis 01Binnenkort teboeken

    Chalet Dana

    Huiscode: Dana
    Capaciteit: 8 personen
    20-07 t/m 03-08
    v.a. € 2398,-
    03-08 t/m 17-08
    v.a. € 2398,-
    Klik op één van de onderstaande buttons of afbeeldingen om het fotoalbum te openen.

    Entree vakantiepark

    Entree vakantiepark - Entree vakantiepark

    Vakantiepark (1)

    Vakantiepark (1) - Vakantiepark (1)

    Vakantiepark (2)

    Vakantiepark (2) - Vakantiepark (2)

    Vakantiepark (3)

    Vakantiepark (3) - Vakantiepark (3)

    Vakantiepark (4)

    Vakantiepark (4) - Vakantiepark (4)

    Zwembad

    Zwembad - Zwembad

    Recreatiezaal

    Recreatiezaal - Recreatiezaal

    Woonkamer

    Woonkamer - Woonkamer

    Slaapkamer 1

    Slaapkamer 1 - Slaapkamer 1

    Slaapkamer 2

    Slaapkamer 2 - Slaapkamer 2

    Slaapkamer 3

    Slaapkamer 3 - Slaapkamer 3

    Badkamer

    Badkamer - Badkamer

    Jongerenavond

    Jongerenavond - Jongerenavond

    Buggietour

    Buggietour - Buggietour

    8,9/10

    VakanZ-concept:

    • VakanZ-recreatieprogramma
    • VakanZ-recreatieteam
    • VakanZ-parkleiding
    • Sing-ins en zangavond
    • Excursies

    Faciliteiten:

    • Receptie (NL)
    • Wifipoint (gratis)
    • Broodjesservice
    • Bar
    • Snackbar
    • Recreatiezaal
    • Wasserette
    • Tennisbaan
    • Beachvolleybalveld
    • Klein voetbalveld
    • Jeu de boulesbaan
    • Speeltuin
    • Tafeltennistafel

    Handig om te weten:

    • Vliegveld: 74 km
    • Supermarkten: 11 km
    • Park geheel afgehuurd

    Vallee de la Dordogne

    Leuke video over het park

    8,9/10

    VakanZ-concept:

    • VakanZ-recreatieprogramma
    • VakanZ-recreatieteam
    • VakanZ-parkleiding
    • Sing-ins en zangavond
    • Excursies

    Faciliteiten:

    • Receptie (NL)
    • Wifipoint (gratis)
    • Broodjesservice
    • Bar
    • Snackbar
    • Recreatiezaal
    • Wasserette
    • Tennisbaan
    • Beachvolleybalveld
    • Klein voetbalveld
    • Jeu de boulesbaan
    • Speeltuin
    • Tafeltennistafel

    Handig om te weten:

    • Vliegveld: 74 km
    • Supermarkten: 11 km
    • Park geheel afgehuurd

    Puy l Eveque

    Puy l' Eveque

    Vlakbij het vakantiepark ligt dit schitterende en pittoreske plaatsje, dat als het ware uit de Lot opduikt. Leuk om doorheen te wandelen en te genieten van de middeleeuwse sfeer. U kunt diverse historische gebouwen, waaronder het voormalige bisschoppelijke paleis bezoeken. Ook moet u zeker één van de restaurantjes proberen om de echte Franse keuken te leren kennen.

    Dordogne pagina 6 en 7 Kayakken

    Kanovaren op de Lot

    Een leuk, actief gezinsuitje: kanoën op de Lot of de Dordogne. De stroming is over het algemeen niet sterk, dus is een tocht ook ideaal met wat jongere kinderen. Op diverse plaatsen langs de oever zijn verhuurbedrijven waar u 2- of 3-persoons kano's kunt huren.

    chemin_du_levant_au_couchant_-_lot_tourisme_-_c._novello

    Cahors

    Cahors moet u echt gezien hebben. Deze historische stad is een smeltkroes van zuidelijke sfeer, historie en handel en heeft veel bezienswaardigheden uit de middeleeuwse bloeitijd, waaronder de brug Pont Valentre uit 1400 en de Etiennekathedraal. Al slenterend door de middeleeuwse straatjes bereikt u de prachtige boulevard Gambetta.

    DSC_0458

    Avondmarkten

    Ook zo benieuwd naar de gastronomie van de Lot-Dordogne? Schuif dan aan tafel bij één van de avondmarkten in de buurt. Voor een redelijke prijs kunt u proeven van de gerechten en wijnen uit de vele kraampjes van de lokale handelaren. Erg leuk voor een groepsuitje.

    montcuq

    Zwemmeer Montcuq

    Dit zwemmeer bij het dorp Montcuq met zandstrand en speelvelden met bomen is de ideale plek voor een familie-uitje. De kleine kinderen kunnen lekker spelen in het zand en op de speeltoestellen. Voor de jongeren is het water, een bal en veel gezelligheid voldoende. De bbq mag ook mee, leuk om de dag mee te eindigen. Een bezoek vooraf aan het schilderachtige, middeleeuwse dorpje Montcuq is een absolute aanrader

    rocamadour

    Rocamadour

    Dit mooie en zeer toeristische stadje is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. Er is veel te doen. Naast een wandeling langs de diverse kapelletjes en kerken kunt u de roofvogelshow bekijken. Of stap in de 'train by night' die door Rocamadour rijdt en stopt op de mooiste (fotografie)punten. Ook zijn er veel winkeltjes, restaurantjes en kunstgalerijen.

    Christelijk vakantiepark Frankrijk wijnboer 01

    Bezoek de wijnboer

    De omgeving van het vakantiepark staat bekend om de Cahorswijnen. Tijdens uw vakantie moet u daarom zeker langsgaan bij Chateau Latuc. Na een wandeling door de uitgestrekte wijngaard met de wijnboer Jean-François als gids, kunt u de diverse wijnen proeven.

    Christelijk vakantiepark Frankrijk Markt 04

    Lokale markt in Monsempron-Libos

    De echte cultuur van Frankrijk 'proeft' u op de lokale markt. Iedere donderdagochtend is er de grote weekmarkt in Monsempron-Libos. Een leuke gelegenheid om de verse, lokale producten te proeven en mee te nemen.

    st cirq lapopie

    St.-Cirq-Lapopie

    Een aanrader voor de echte cultuurliefhebber! Dit schitterende middeleeuwse dorp 'troont' op een rotshoogte van 100 meter boven de Lot. De straatjes kenmerken zich door hellingen, gotische gevels, klimrozen en in poorten verstopte winkeltjes en restaurants. Omdat er veel kunstenaars wonen is het interessant om 'het parcours van de hedendaagse kunst' te volgen.

    bonaguil

    Chateau de Bonaguil

    Dit kasteel uit de 13e eeuw ligt op een rotspunt en is een bijzondere attractie. Op het kasteel worden diverse activiteiten georganiseerd, waaronder middeleeuwse feesten en demonstraties van oude ambachten. Vanaf het kasteel kunt u wandelen naar een prachtig uitzichtpunt.

    Recreatieprogramma christelijk vakantiepark Lot-Dordogne

    VakanZ biedt op christelijk vakantiepark Lot-Dordogne een uitgebreid recreatieprogramma aan onder leiding van een enthousiast VakanZ-recreatieteam.

    KidsKlub 04

    Ochtendprogramma's voor kinderen en jongeren

    • Kidsclub (4 tot 7 jaar): zingen, knutselen en (buiten)spelletjes
    • SpelVestijn (7-12 jaar): sport- en spelactiviteiten
    • Sportiva (12 tot 19 jaar): sportieve activiteiten
    Christelijk vakantiepark Frankrijk volleybal 00

    Avondprogramma's voor het hele gezin

    • Volleybaltoernooi
    • Voetbaltoernooi
    • Bingo
    • Kampvuur
    Jongeren FR 01

    Speciale jongerenavonden

    • FF chillen (13-15)
    • Jongerenavonden 16+
    Christelijk vakantiepark Frankrijk Familieprogramma 00

    Familieprogramma's

    • Ochtendwandeling
    • Gezamenlijke maaltijd of BBQ
    • Familie spel/sport ochtend
    • Excursie(s)
    20150719_203601

    Bezinning

    • Kerkdiensten
    • Sing-ins
    • Zanguur
    • Preekbespreking
    8,9/10
    Uit een gemiddelde van
    11 beoordelingen
    8/10
    “Geweldig vakantiepark”
    We hebben genoten op dit park. Het is een geweldig leuk vakantiepark. Prachtig gelegen, ruime huizen. Aanrader!
    10/10
    “Alles tot in de puntjes geregeld”
    Voor de derde keer weer geboekt bij VakanZ. We hebben een hele fijne tijd gehad op vakantiepark Lot-Dordogne en alles was weer tot aan de puntjes geregeld. Fijn team en fijne parkleider.
    10/10
    “Mooie VakanZie gehad”
    Het was weer een mooie Vakanzie met VakanZ op park Lot-Dordogne. Bedankt allemaal voor jullie inzet!
    10/10
    “Fijne vakantie gehad”
    We mogen terugzien op een fijne vakantie op park Lot-Dordogne met prachtig weer (ook niet onbelangrijk). We hadden een super parkleider met een enthousiast team. Onze kinderen hebben erg genoten en willen niet meer zonder VakanZ op vakantie! We hopen tot volgend jaar.
    9/10
    “Het is hier prachtig”
    Genoten van een heerlijke vakantie in een prachtige omgeving. Het is hier prachtig in deze wijnstreek.
    8/10
    “Fijne vakantie!”
    Het was een hele fijne vakantie op vakantiepark Lot-Dordogne! Het was de eerste keer dat wij via VakanZ op vakantie gingen en zeker voor herhaling vatbaar!
    9/10
    “Bezinning is meerwaarde”
    Onze eerste kennismaking met VakanZ was een fijne ervaring: een geweldige saamhorigheid op het park Lot-Dordogne en leuke activiteiten voor jong en oud. De bezinnende elementen gaven een 'meerwaarde' aan onze vakantie.
    8/10
    “Genoten”
    Wij hebben genoten van de sfeer op vakantiepark Lot-Dordogne. Ongedwongen, respectvol naar elkaar toe. Daarnaast was de Bijbelstudie voor ons een hoogtepunt.
    9/10
    “Elke dag stralend weer”
    Het park is echt een aanrader. Prachtige huizen en voor het tweede jaar hadden we hier vrijwel elke dag stralend weer. DV volgend jaar weer.
    9/10
    “Voor herhaling vatbaar”
    Wij hebben een ontzettend leuke en fijne vakantie gehad op vakantiepark Lot Dordogne! Fantastisch weer! Leuke mensen ontmoet. Gezellige sfeer onderling. Als afsluiting een geweldige barbecue! Wat wil je nog meer? Ook de kinderen vonden het geweldig! Voor iedereen voor herhaling vatbaar!
    8/10
    “Leuke sfeer”
    Er was op het vakantiepark Lot-Dordogne een erg leuke sfeer en daardoor hebben een prachtige vakantie gehad! Erg mooie omgeving. De kerkdiensten hadden echt een meerwaarde in de vakantie!
    Schrijf zelf een beoordeling
    (Wordt niet gepubliceerd)
    Kaart wordt geladen ...
    Village du Soleil 02

    1581