Christelijk vakantiepark Lot

    • Frankrijk
    • 19 juli - 16 augustus 2024

    Vakantiepark

    Welkom in de Lot, een authentieke regio in het zuiden van Frankrijk. Hier vind je de charme van eeuwenoude dorpjes, pittoreske landschappen, gastronomische hoogstandjes en een rijke culturele geschiedenis. De Lot, gelegen in de regio Occitanie, wordt gekenmerkt door zijn diverse landschappen, variërend van glooiende heuvels tot schilderachtige valleien. Dit gezellige vakantiepark ligt op de grens met de prachtige Aveyron, op zo'n 1057 km van Utrecht. Deze regio in Zuid-Frankrijk heeft een heerlijk klimaat en in de zomer is het hier over het algemeen lekker warm en zonnig. Het vakantiepark ligt op loopafstand van de rivier de Lot, net buiten het pittoreske en levendige stadje Cajarc met leuke terrasjes en restaurants. Het vakantiepark ligt midden in het pittoreske landschap, aan de rand van het grote natuurgebied Causses du Quercy. Deze omgeving is ongerept en je kunt hier lange wandel- en fietstochten maken. Dichtbij kan je heerlijk kanoën op de Lot. Zwemmen kan je in de Célé, een zijrivier van de Lot. Niet alleen in de schitterende omgeving, maar ook op het park zelf kan je je goed vermaken. Er is een leuk buitenzwembad met mooi uitzicht over de omgeving, een basketbalveld, jeu-des-boulesbanen en tafeltennistafels. De vakantiehuizen zijn merendeels geschakeld of halfvrijstaand en liggen in groepjes verspreid over het ruim opgezette terrein. Vanaf het vakantiepark heeft u mooi zicht op het omliggende landschap. Geniet hier van een heerlijke vakantie in Zuid-Frankrijk!

    VakanZ-recreatieprogramma

    Gedurende de periode 19 juli tot 16 augustus 2024 heeft VakanZ een groot deel van het vakantiepark afgehuurd. Tijdens deze periode bieden wij een aansprekend recreatieprogramma aan voor alle leeftijden. Bovendien worden er kerkdiensten en sing-ins georganiseerd. Het recreatieprogramma wordt uitgevoerd door onze enthousiaste recreatieteams, onder leiding van een VakanZ-parkleider, die tevens uw aanspreekpunt ter plaatse is. Op 2 augustus vindt een wissel plaats van team en parkleider. Beleef de positieve en ongedwongen sfeer waar iedereen het over heeft! Klik op de link voor meer informatie over het unieke VakanZ-concept!

    Faciliteiten
    Op het vakantiepark is een aantal fijne faciliteiten aanwezig, waaronder het buitenzwembad met uitzicht over de omgeving. Bij de rivier de Lot, op loopafstand van het park, is een watersportcentrum waar je veel activiteiten kunt ondernemen! Uw elektrische auto kunt u in het dorp opladen. Dit ligt op loopafstand van het park.

    receptie
    Receptie
    wifipoint
    Gratis wifi
    recreatie zaal
    Recreatiezaal
    zwembad
    Zwembad
    speeltuin
    Speeltuin
    wasserette
    Wasserette
    sportveld
    Sportveld
    tafel-tennis
    Tafeltennis
    autovrij
    Autovrij

    Vakantiehuizen
    De vakantiehuizen op vakantiepark Lot zijn geschakeld en liggen in 5 groepjes verspreid over het terrein. Alle vakantiehuizen hebben een 2-pers. slaapbank, een 4-pits kookplaat, magnetron en vaatwasser. Ook beschikt elk huis over een terras met tuinmeubilair.

    Bekijk de beschikbare vakantiewoningen +

    Omgeving
    Het Franse departement Lot is erg natuurrijk. In dit Franse heuvellandschap kom je echt even helemaal tot rust. Het park ligt op loopafstand van het gezellige stadje Cajarc waar leuke winkeltjes, restaurants, terrasjes en natuurlijk de rivier de Lot te vinden zijn. Op en bij de rivier is veel te doen. Denk aan kanoën, vissen, canyoning, paardrijden, fietsen en nog veel meer! Op de nabijgelegen zijrivier van de Lot, de Célé, kan je heerlijk zwemmen bij een van de strandjes in het prachtige natuurgebied Causses du Quercy. Leuke uitjes zijn onder andere de stad Cahors en de omliggende wijngaarden, Saint-Cirq Lapopie (dat bekend staat als een van de mooiste Franse dorpjes), kunstenaarsstadje Figeac, het indrukwekkende en schitterende Rocamadour en de grotten van Padirac.

    Bekijk hier al onze uittips +

    Beoordelingen van Christelijk vakantiepark Lot

    0/10
    Uit een gemiddelde van 0 beoordelingen

    VakanZ-concept:

    • VakanZ-recreatieprogramma
    • VakanZ-recreatieteam
    • VakanZ-parkleiding
    • Reformatorische kerkdiensten
    • Sing-ins en zangavond
    • Excursies (ovb)
    • Outdooractiviteiten (ovb)

    Faciliteiten:

    • Receptie
    • Recreatiezaal
    • Buitenzwembad
    • Wasserette
    • Jeu de boulesbanen
    • Multifunctioneel sportveld
    • Tafeltennistafels
    • Speeltuin
     Beschikbaarheid
    Zoek & Boek
    Verfijn uw selectie
     Aantal personen
    Christelijk vakantiepark Lot Frankrijk 4p vakantiehuis 01

    Vakantiehuis type 4

    Huiscode: LOT-V4
    Capaciteit: 4 personen
    Prijs per week: € 699,-
    19-07 t/m 26-07
    v.a. € 849,- voor € 699,-
    19-07 t/m 02-08
    v.a. € 1748,- voor € 1448,-
    26-07 t/m 02-08
    v.a. € 899,- voor € 749,-
    02-08 t/m 09-08
    v.a. € 899,- voor € 849,-
    02-08 t/m 16-08
    v.a. € 1798,- voor € 1698,-
    09-08 t/m 16-08
    v.a. € 899,- voor € 849,-
    Christelijk vakantiepark Zuid-Frankrijk Lot 6 persoons vakantiehuis 01

    Vakantiehuis type 6

    Huiscode: LOT-V6
    Capaciteit: 6 personen
    Prijs per week: € 924,-
    19-07 t/m 02-08
    v.a. € 1948,- voor € 1848,-
    Christelijk vakantiepark Zuid-Frankrijk Lot 8 persoons vakantiehuis 01Volgeboekt

    Vakantiehuis type 8

    Huiscode: LOT-V8
    Capaciteit: 8 personen
    Klik op één van de onderstaande buttons of afbeeldingen om het fotoalbum te openen.

    Welkom in de Lot, een  authentieke regio in het zuiden van Frankrijk. Hier vind je de charme van eeuwenoude dorpjes, pittoreske landschappen, gastronomische hoogstandjes en een rijke culturele geschiedenis. De Lot, gelegen in de regio Occitanie, wordt gekenmerkt door zijn diverse landschappen, variërend van glooiende heuvels tot schilderachtige valleien. Ontdek de schoonheid van de Causses du Quercy, een kalksteenplateau dat door UNESCO is erkend als werelderfgoed. Natuurliefhebbers zullen genieten van de vele wandel- en fietspaden die de regio doorkruisen, terwijl de rivier de Lot zelf uitnodigt tot kajakken en vissen.

    Slenter door de kronkelende straatjes en historische gebouwen van middeleeuwse dorpjes zoals Rocamadour en Saint-Cirq-Lapopie. De Lot herbergt een schat aan architectonische pracht die je terugvoert naar lang vervlogen tijden. Elk steegje vertelt een verhaal en elke stenen gevel ademt geschiedenis. De Lot staat ook bekend om zijn culinaire hoogstandjes. Proef de smaak van de streek met lokale specialiteiten zoals de beroemde Rocamadour-kaas, confit de canard en de heerlijke Cahors-wijnen. Ontdek de gezellige markten waar boeren hun verse producten aanbieden en maak kennis met de authentieke smaken van de Lot. Ontdek de aantrekkingskracht van de Lot. Laat je verrassen door het authenieke Franse landschap en beleef de geschiedenis in deze verborgen parel van Frankrijk.

    Christelijk vakantiepark Frankrijk Lot Cajarc 01

    Cajarc

    Het pittoreske stadje Cajarc ligt op slechts 10 min. lopen van het park. Oud-president Georges Pompidou had hier een huis. Je kunt in Cajarc heerlijk slenteren door de smalle straatjes en even lekker genieten van een bakje koffie op een van de leuke terrasjes. Het is prachtig gelegen aan de rivier de Lot. Je vindt hier een mooie brug over de rivier en bij de rivier worden veel activititeiten aangeboden, waaronder kanoën, suppen, waterfietsen, paardrijden en canyoning.

    Christelijk vakantiepark Lot Saint-Cirq-Lapopie 01

    Saint-Cirq Lapopie

    Een aanrader voor de echte cultuurliefhebber! Dit schitterende middeleeuwse dorp 'troont' op een rotshoogte van 100 meter boven de Lot. De straatjes kenmerken zich door hellingen, gotische gevels, klimrozen en in poorten verstopte winkeltjes en restaurants. Omdat er veel kunstenaars wonen is het interessant om 'het parcours van de hedendaagse kunst' te volgen.

    ScreenShot Tool -20231124134854

    Kanoën op de Célé

    Op de rivier de Célé kan je heerlijk kanoën en kayakken. Er zijn routes van 4.5, 10, 16 en 20 km lang. De Célé slingert door het prachtig, relatief ongerepte natuurpark Causses du Quercy. Geniet hier van spectaculaire rotsen, oude Romeinse aquaducten en uitgestrekte bossen. Een erg leuk uitje voor het hele gezin!

    ScreenShot Tool -20231124111706

    Figeac

    Het middeleeuwse Figeac is een van de mooiste stadjes in de Lot. Tijdens de Middeleeuwen zelf was dit een van de belangrijkste steden van de regio Midi-Pyrenées. In het stadje is veel bewaard gebleven. Je vindt hier veel oude gebouwen en straatjes. Verder staat Figeac bekend als geboorteplaats van Champollion, een taalkundige die de Egyptische hiëroglyfen ontcijferde. Op het plein Place des Ecritures vind je een enorme granieten steen met hiëroglyfen. Verder zijn in Figeac veel leuke winkeltjes en terrasjes aanwezig.

    ScreenShot Tool -20231124121141

    Capdenac-le-Haut

    Capdenac-le-Haut staat op de lijst van ‘Les Plus Beaux Villages de France’ en wordt daarmee gezien als een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Het plaatsje is gebouwd op een hoge rots aan de rivier de Lot. Vanaf Capdenac je een prachtig uitzicht over de vallei van de Lot. Al in de prehistorie werd deze rots bewoond. Ook is Capdenac een van de laatste Gallische verzetshaarden geweest tegen Julius Ceasar. Nadat het gevallen was maakte hij er een belangrijk fort van. Vandaag de dag zijn nog veel mooie oude gebouwen en straatjes te bewonderen.

    Christelijk vakantiepark Lot Rocamadour 01

    Rocamadour

    Dit mooie en zeer toeristische stadje is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. Er is veel te doen. Naast een wandeling langs de diverse kapelletjes en kerken kunt u de roofvogelshow bekijken. Of stap in de 'train by night' die door Rocamadour rijdt en stopt op de mooiste (fotografie)punten. Ook zijn er veel winkeltjes, restaurantjes en kunstgalerijen.

    Christelijk vakantiepark Lot Cahors 01

    Cahors

    Cahors moet u echt gezien hebben. Deze historische stad is een smeltkroes van zuidelijke sfeer, historie en handel en heeft veel bezienswaardigheden uit de middeleeuwse bloeitijd, waaronder de brug Pont Valentré uit 1400 en de Etiennekathedraal. Al slenterend door de middeleeuwse straatjes bereikt u de prachtige boulevard Gambetta.

    ScreenShot Tool -20231124121935

    Grotten van Padirac

    Gouffre de Padirac, de grot van Padirac, is een zeer populair uitje in de omgeving. Deze grot is erg imposant. Je kunt in de grot afdalen met de trap of met de lift tot zo'n 100 meter onder de grond. Eenmaal beneden aangekomen kan je na een korte wandeling in de grot een prachtige boottocht maken over de ondergrondse rivier. Deze tocht leidt je langs prachtige verlichte stalagmieten en stalactieten. Tip: reserveer je plekken van te voren. Het kan anders zijn dat het ter plaatse volgeboekt is.

    aveyron-2823061_1920

    Villefranche-de-Rouergue

    De stad Villefranche-de-Rouergue ligt in het dicht bij het vakantiepark gelegen Franse departement Aveyron en het ligt ook aan de gelijknamige rivier de Aveyron. Villefranche is een prachtige middeleeuwse stad. Hoogtepunten zijn de kerk Collégiale Notre Dame, de barokke Chapelle des Pénitents Noirs, de mooie straatjes met winkeltjes en oude panden en om de stad heen de fiets- en wandelroutes met mooie uitzichten. Op donderdagochtend is er een gezellige markt met allerlei streekproducten.

    chateau-2822950_1920

    Najac

    Najac is een prachtige plaats gelegen op een rotsachtige heuvelrug in de Aveyron. Ook Najac is een van de mooiste dorpjes van Frankrijk en het staat met name bekend om het indrukwekkende, strategisch gelegen kasteel. Er hebben hier door de eeuwen heen verschillende oorlogen plaatsgevonden, maar Najac heeft zijn middeleeuwse karakter weten te behouden.

    Recreatieprogramma christelijk vakantiepark Lot

    VakanZ biedt een uitgebreid recreatieprogramma aan onder leiding van een enthousiast VakanZ-recreatieteam. Hieronder treft u de globale programma-onderdelen aan. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

    De christelijke vakantieparken van VakanZ zijn echte gezinsparken en dus zijn er veel gezinnen met kinderen met uiteenlopende leeftijden. Het VakanZ-concept is er op gericht om gezinnen een fijne vakantie te bieden. Er is sprake van een mooie mix waarbij u aan allerlei activiteiten kunt deelnemen, maar ook de ruimte hebt om er met het eigen gezin op uit te gaan.

    Ochtendprogramma's voor kinderen en jongeren

    • Kidsclub (4 tot 7 jaar): zingen, knutselen en (buiten)spelletjes
    • SpelVestijn (7-12 jaar): sport- en spelactiviteiten
    • Sportiva (12 tot 19 jaar): sportieve activiteiten

    Avondprogramma's voor het hele gezin

    • Volleybaltoernooi
    • Voetbaltoernooi
    • Bingo

    Avondactiviteit voor de jeugd

    • FF chillen (13-15 jaar)
    • 16+ programma's

    Familieprogramma's

    • Ochtendwandeling (wekelijks)
    • Gezamenlijke maaltijd of BBQ
    • Familie spel/sport ochtend
    • Bootcamp
    • Gezamenlijke excursies (indien mogelijk)
    • Outdooractiviteiten (indien mogelijk)

    Ouders

    • Uurtje voor ouders en/of ff chillen voor ouders

    Bezinning

    • Kerkdiensten
    • Sing-ins
    • Zangavond
    • Preekbespreking

    Er zijn nog geen beoordelingen op dit vakantiepark gegeven.

    Schrijf als eerste een beoordeling!

    Schrijf zelf een beoordeling
    (Wordt niet gepubliceerd)
    Christelijk vakantiepark Zuid-Frankrijk Lot 02

    Christelijk vakantiepark Lot

    3343